Prašymas dėl saskaitos
pateikimo el. paštu

Plačiau

Klientų aptarnavimas
tel. (8 45) 501 050

Plačiau

Klientų aptarnavimas 
tel. (8 45) 501 050

Plačiau

Prašymas dėl saskaitos
pateikimo el. paštu

Plačiau

Prašymas dėl saskaitos
pateikimo el. paštu

Plačiau

Klientų aptarnavimas
tel. (8 45) 501 050

Plačiau

Prašymas dėl saskaitos
pateikimo el. paštu

Plačiau

Naujienos

2022 07 29
AB „Panevėžio energija“ ragina suskubti pakeisti elevatorinius šilumos punktus į automatizuotus ir pasinaudoti valstybės parama
Aplinkos projektų valdymo agentūra jau priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui. Šiuo metu Panevėžyje dar yra 143 daugiabučiai namai su technologiškai pasenusiais elevatoriniais šilumos punktais, kuriuos  būtina pakeisti automatizuotais.
2022 07 22
Rugpjūtį šiluma pinga
AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina, palyginti su galiojančia liepos mėnesį, mažėja 16,7 proc. arba 1,47 cento už kilovatvalandę.
2022 07 21
Valstybė kompensuos iki 80 proc. daugiabučių šilumos punktų bei šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimo kaštų
Modernizuotas šilumos punktas gyventojams suteikia galimybę sumažinti šildymo sąskaitas ir gyventi komfortiškiau, daugiabutis namas tampa tvaresniu – energetiškai efektyvus namas prisideda prie gamtos išteklių tausojimo, mažėja oro taršos poveikis aplinkai.
2022 06 23
Liepą šilumos kaina bus mažesnė
AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina, palyginti su galiojančia birželio mėnesį, mažėja 6,4 proc. arba 0,60 cento už kilovatvalandę. Gyventojams šiluma kainuos 9,60 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 10,66 ct/kWh (su 21 proc. PVM).
2022 06 22
Daugiabučio renovacija: kodėl reikia apšiltinti būstą ir modernizuoti šilumos punktą?

Geriausias sprendimas, suteikiantis visas galimybes efektyviai vartoti šilumą ir gauti mažesnes sąskaitas, – kompleksiškai atnaujinti pastatą. 

Visos naujienos


Naudinga informacija

Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (toliau – SPIS) – informacinė sistema, veikianti pagal bendradarbiavimo sutartis tarp Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – SADM) ir visų šalies savivaldybių. SPIS paskirtis – vienodai registruoti ir kaupti informaciją apie savivaldybėse teikiamą socialinę paramą, analizuoti šią informaciją pagal savivaldybes, paramos rūšis bei paramos gavėjus, taip pat užkirsti kelią paramos gavimui keliose savivaldybėse vienu metu (http://spis.lt).

Energetikos ABC - tai viena iš priemonių, skirtų įgyvendinti Komisijos Energetikos bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų švietimo ugdymo 2016–2018 metų programą, kurios tikslas yra gerinti energetikos bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų švietimą, didinti šiose srityse dirbančių vartotojų asociacijų vaidmenį ( energetikosabc.lt).