Naujienos

Atgal

Laikinai nebus tiekiamas karšto vanduo Zarasuose ir Kupiškyje

2022 05 13
Nuo gegužės 23 d. iki gegužės 27 d. laikinai stabdomas šilumos ir karšto vandens tiekimas Zarasų ir Kupiškio vartotojams.
 
Ruošiantis 2022–2023 m. šildymo sezonui, AB „Panevėžio energija“ siekdama užtikrinti vartotojams patikimą šilumos tiekimą ir išvengti avarijų šildymo sezono metu, kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, atlieka hidraulinių bandymų ir šilumos tinklų remonto darbus.
 
Laikinai sustabdžius šilumos ir karšto vandens tiekimą, siekiant išvengti karšto vandens nutekėjimo butuose, gyventojai karšto vandens čiaupus  turėtų laikyti patikimai uždarytus. Jei minėtu laikotarpiu bute būtų atliekami šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, pranešti apie tai pastato šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojui arba asmeniui atsakingam už to namo šilumos ūkį.
 
Esant galimybei šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas anksčiau nustatyto laiko.
 
Atlikus hidraulinį bandymą ir užbaigus vamzdynų patikrą bei remontą, pastatuose šilumos ir karšto vandens tiekimą atnaujina pastato šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. 
 
Vartotojams informacija apie planuojamą karšto vandens išjungimą dėl hidraulinių bandymų skelbiama spaudoje, AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje: https://www.pe.lt/panevezio-str-techn-darbai. Informaciniai pranešimai skelbiami ir daugiabučių laiptinių skelbimų lentose.
 

 Atnaujinta 2022-05-17 16:06:27