Naujienos

Atgal

Dėl karantino bus suteikta galimybė už šilumą ir karštą vandenį atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį

2020 03 20
AB „Panevėžio energija“ laikinai sustabdo taikomus veiksmus dėl skolų, susidarančių nuo karantino paskelbimo dienos iki jo pabaigos, išieškojimo.
 
Atsižvelgiant į situaciją nuo kovo 16 d., klientams, patyrusiems finansinių sunkumų dėl karantino, nesiųsime priminimų ir įspėjimų apie skolų grąžinimą. Be to, laikinai sustabdome ir ikiteisminių skolų išieškojimo veiksmus bei vykdomųjų dokumentų perdavimą antstoliams. Visiems klientams nebus taikomi ir delspinigiai už pavėluotus mokėjimus, susidariusius karantino metu.
 
Siekdama palengvinti finansinius sunkumus, bendrovė įvertins klientų situacijas individualiai, tai yra bus prašoma pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kurie dėl karantino įvedimo neteks darbo, kuriems gerokai sumažės pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kurie negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, bus suteikta galimybė už šilumą ir karštą vandenį  atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį nei įprastai.
 
Suprasdami sudėtingą situaciją ir norėdami palengvinti klientams finansinių sunkumų naštą, tikimės ir jų sąmoningumo bei supratimo. Mūsų bendrovės gaunamos pajamos yra tiesiogiai susijusios su mūsų veikla – su nepertraukiamu šilumos tiekimu. Tai yra gyvybiškai būtinos paslaugos žmonių gyvenimo kokybei užtikrinti. Todėl labai tikimės, kad šis mūsų sprendimas bus suprastas atsakingai ir juo nebus piktnaudžiaujama.
 


Atnaujinta 2020-05-12 10:35:47