Šilumos taupymo efektyvumas

  • Lietuvos renovacijos žemėlapyje pristatomi aktualiausi duomenys apie baigtus ir šiuo metu vykdomus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų eigą, energijos suvartojimo pokyčius, taip pat atskleidžiama išsami informacija apie renovacijos pažangą tiek atskiros savivaldybės, tiek visos šalies mastu.
  • Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija, atsižvelgdama į šiuo metu energetikos sektoriuje svarbiausias aktualijas, parengė savo interneto svetainėje www.lsta.lt naują skyrių „Efektyvumas“. Čia  galima rasti visą aktualią informaciją apie šilumos vartojimo efektyvumą didinančias priemones daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, susipažinti su ekspertų atliktomis studijomis, galiojančiais teisės aktai ir t.t. 
  • Lietuvos energetikos agentūra parengė Energijos taupymo gaires, padėsiančias gyventojams, įmonėms, viešojo sektoriaus institucijoms susipažinti su efektyviausiais energijos taupymo patarimais greituoju laikotarpiu ir galimybėmis investuoti į išteklius tausojančius, energetinę nepriklausomybę užtikrinančius sprendimus ateičiai.
  • Energijos vartojimo efektyvumo direktyvos įgyvendinimo kryptys Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo (CŠT) sektoriuje.
  • Prisidėti prie energijos vartojimo efektyvumo didinimo bei taupymo galime ir kiekvienas iš mūsų. Daugiau informacijos: Energiją taupyti verta

 

 Atmintinė šilumos energijos vartotojams:

Atmintinė daugiabučių namų gyventojams:Atnaujinta 2023-04-05 11:05:58